امروز : دوشنبه, 25 تیر 1397
 هفت قانون طلایی برای پوشش در محل کار
4/50 امتیاز از 3 رای
 مد لباس  |     |   130

 هفت قانون طلایی برای پوشش در محل کار

 هفت قانون طلایی برای پوشش در محل کار

ظاهر خود را بهبود ببخشید!

 هفت قانون طلایی برای پوشش در محل کار

روزانه خانم های زیادی را می بینیم که به سرکار می روند بدون ان که اهمیتی به ظاهر خود بدهند، انگار در محل کار مهم نیست که چطور به نظر برسیم. ظاهری که شما در سر کار دارید، بر روی برداشت دیگران از شما، تاثیر می گذارد و مهم نیست که کجا کار می کنید. اگر شما هیچ تلاشی نکنید که ظاهر بهتری در سر کار داشته باشید، به نظر دیگران تنبل و اهمال کار به نظر خواهید رسید. هر روز، شانسی است برای شما که در جهتی حرکت کنید که به تصویری که به عنوان یک کارمند شیک در ذهن دارید، نزدیکتر شوید. این نکته را به یاد داشته باشید و زمانی از روز خود را صرف این موضوع کنید که چطور در سرکار، ظاهر خوبی از خود ارایه دهید.


لباسی که می پوشید، بستگی به کار شما دارد نه به مد روز
« قوانین مربوط به پوشش ما در سر کار لزوما سال به سال تغییر نمی کند. بلکه این قوانین، از حرفه ای به حرفه دیگر تغییر می کند. مثلا متصدیان امور مالی یا مالیات، باید ظاهر رسمی تری داشته باشند. در صورتی که یک ارشیتکت یا گرافیست، می تواند خلاقیت بیشتری در ظاهر خود به کار برد». اگر بخواهیم نظرات این کارشناس را خلاصه کنیم باید بگوییم که شما باید ظاهر خود را با محیط کار و حرفه ای که در ان مشغول به کار هستید، وفق دهید.


لباسی انتخاب کنید که اعتماد بنفس شما را افزایش دهد
« قوانین پوششی زیادی هستند که رعایت انها، در شما اعتماد بنفس ایجاد می کند. مانند رنگ ها یا مدل های خوشایند و تحسین برانگیز. این لباس ها بر اخلاق شما تاثیر خوبی می گذارد و سبب می شود، رابطه بهتری با دیگران برقرار کنید. من نمی توانم بگویم، کدام لباس برای خانم ها مناسب تر است. هر خانمی خود می داند که چه لباسی به او اعتماد بنفس بیشتری می دهد و او را بر سر خلق می اورد.»


به یاد داشته باشید که ما در سال 1394 هستیم

 هفت قانون طلایی برای پوشش در محل کار

«زمانی بود که خانم ها باید یک اونیفرم ساده و تیره می پوشیدند و به سر کار می رفتند. اما امروزه شرایط تغییر کرده است. بانوان می توانند با احترام به قوانین اخلاقی و شرعی، لباس هایی با رنگ های متنوع تر و مدل های زیبا تر بپوشند. و ظرافت زنانه خود را در محل کار حفظ کنند.»


سنگین و با وقار باشید
« یادتان باشد، محیط کار شما، مجلس میهمانی نیست و شما نمی توانید هر نوع لباسی بپوشید. باید زیبا باشید و ظرافت زنانه خود را حفظ کنید، بدون ان که نیاز به خودنمایی داشته باشید. مثلا می توانید مانتویی بپوشید که کمربند داشته باشد. یا از کیف و کفش هایی با رنگ های ملایم استفاده کنید و ....»


لباس کارتان باید دقیقا اندازه تان باشد!
« قانون مشترک برای همه لباس های کار چنین است: دوخت خوب.» همان طور که استیسی می گوید لباس شما باید به خوبی دوخته شده باشد و اندازه تان باشد. دقت شما در این موضوع، می تواند قابلیت شما را در حرفه تان مشخص کند. به پیش خیاطی که به او اعتماد دارید بروید، و سفارش دوخت یک یا چند دست لباس را به او بدهید.».

 هفت قانون طلایی برای پوشش در محل کار

« من از این که بعضی لوازم مردانه را بر تن خانم ها می بینم خوشحال می شوم. مانند کفش های تخت. خانم ها برای این که احساس قدرت کنند، حتما احتیاج به پوشیدن کفش پاشنه بلند ندارند. کفش های مردانه علاوه بر راحتی، به شما اعتماد بنفس نیز خواهند داد.»

مترجم: سپیده جلالی


برچسب ها :