امروز : شنبه, 27 مرداد 1397
 بهترین عطر های تابستانی با رایحه یاس
3/50 امتیاز از 1 رای
 زیبایی و سلامت  |     |   180

بهترین عطر های تابستانی با رایحه یاس


Serge Lutens A La Nuit

اگر انقدر خوش شانس نیستید که از رایحه یاس تازه لذت ببرید، این یک جایگزین خوب است. این عطر از برند فرنچ نیچه، یاس را به درست ترین شکل عرضه می کند. انگار که یک دسته گل از گل های ستاره ای شکل را در اغوش گرفته اید؛ تسکین دهنده، رمانتیک، شبانه اما با بوی عسل و گیاهان سبز.
بهتر است این عطر را برای موقعیت های رمانتیک استفاده کنید و لذت استفاده از یک عطر خالص را تجربه کنید.


Jean Patou Joy

این عطر کلاسیک ترین در میان تمامی عطرهای کلاسیک است. مرلین مونرو از این عطر استفاده می کرده است و نماد جنگ لوکس در برابر افسردگی عظیم است که با شکست وال استریت در سال 1929 همراه بود. عصاره 10 هزار شکوفه یاس در یک بطری این عطر را تبدیل به عطری بسیار گران کرده است. در این عطر، بوی یاس با رز و تازگی و احساس امیخته شده است.
این عطر تند است اما سنگین نیست و برای کسانی است که می خواهند لوکس بودن و زیبایی را تجربه کنند.


Acqua di Parma Gelsomino Nobile

این عطر ایتالیایی برای نسل ها در باغ های کالابریا گرامی داشته شده است. جایی که نور خورشید گرم و نسیم دریایی ملایم، نرمی و بوی گیاهان سبز را دو چندان می کند. این عطر لذت را در ما بیدار می کند و بوی مرکبات و ماندارین ایتالیایی و رایحه ملایم مشک را به ما تزریق می کند. این عطر برای روزهای ازاد و جاهای گرم و ارام است.


The Body Shop Indian Night Jasmine

این عطر قیمت مناسبی دارد و با محصولات دیگری همراه است که بوی ان را ماندگار تر می کند. محصولاتی مانند روغن بدن، لوسیون بدن. ایندین نایت جازمین بوی باغ های نم خورده هند را بازسازی می کند؛ شیرین، مدهوش کننده و بوی شبنم هوای شب.
طراحی این عطر سبک و ظریف است و برای کسانی مناسب است که بوی یاس را دوست دارند.

مترجم: نسرین میرعربشاهی


برچسب ها :