امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 پذیرایی از تعداد زیادی میهمان، چگونه ؟
4/50 امتیاز از 3 رای
 دکوراسیون  |     |   157

- تعداد میز و صندلی مورد نظر را ارزیابی کنید. برای انهایی که دو نشیمن رسمی و غیر رسمی در منزل دارند،افراد میهمان را در بخش رسمی و اعضای خودی را در بخش غیر رسمی می توان جا داد. بنابراین شما باید دقیقا ارزیابی کنید که به چه تعداد میز و صندلی نیاز است.

- از صندلی های گروهی استفاده کنید. یک راه حل کارامد، استفاده از صندلی هایی است که تعداد زیادی بتوانند روی ان بشینند.

- از صندلی های اتاق های مجاور کمک بگیرید. اگر طرح خانه اوپن باشد، می توان صندلی های اشپزخانه و یا اتاق نشیمن را به اتاق غذاخوری منتقل کرد. به ویژه در مواقعی که افراد برای صحبت کردن طولانی دعوت به صرف غذا شده اند.

- سرویس غذاخوری را در محیط بیرون قرار دهید. با توجه به فصول مختلف، سعی کنید میز غذاخوری را در حیاط خانه قرار دهید. این کار باعث تمیز ماندن اتاق ها نیز خواهد شد و البته بهترین گزینه برای کودکان است که بتوانند به راحتی بازی کنند.

- کمی خلاقیت به خرج دهید. در برخی از منازل، اثاثیه و مبلمان مناسب چیده نشده اند. خواه به دلیل عدم وجود فضای کافی و خواه به دلیل مسایل دیگر. کافی ست کمی خلاق باشید و صندلی ها و میزها را به اتاق های دیگر منتقل کنید.

با همه این ایده ها،در نظر داشته باشید که اعضای فامیل فقط برای صرف غذا و گذراندن اوقات خوش به خانه شما امده اند و انتظار یک هتل 5 ستاره از شما ندارند.

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :