امروز : پنجشنبه, 25 مرداد 1397
 اقامت در معروف ترین هتل های ایرانی
3/50 امتیاز از 1 رای
 دکوراسیون  |     |   149


- هتل فهادان یزد

ساختار این هتل 5 ستاره که به سبک سنتی طراحی شده است، بیشتر شبیه یک موزه است و با اقامت در ان، شما احساس می کنید که درست در قلب شهر تاریخی و کهن یزد اسکان یافته اید. بهترین گزینه برای افرادی که دوست دارند میراث ماندگار معماری تمام عیار ایرانی را در باستانی ترین شهر دنیا تجربه کنند، هتل فهادان یزد است.
این هتل دارای 30 اتاق دونفره، تک نفره و سوییت هایی است که گفته می شود در اینده ای نه چندان دور، تعداد انها تا 100 اتاق برسد. هرکدام از این 30 اتاق با سبک خاصی دکوربندی شده اند.
هتل معروف یزد، مجهز به تسهیلاتی همچون وای فای، رستوران های زیبا با انواع غذاهای ایرانی و پذیرش به صورت 24 ساعته است.


- هتل پارسه شیراز

هتل 4 ستاره پارسه در مرکز شهر توریستی شیراز و در مجاورت بازار بزرگ سرپوشیده قرار دارد. این هتل شامل 85 اتاق و 5 سوییت مجزا است و همه مجهز به تسهیلات تمام عیار هستند. در هتل پارسه یک مرکز تجاری، رستوران و کافی شاپ، خدمات اتوشویی، پارکینگ خودرو، اینترنت و وای فای و خدمات پستی وجود دارد.


- هتل عباسی در اصفهان

تل 5 ستاره عباسی در اصفهان از جمله لوکس ترین هتل های ایرانی است و با اقامت در هریک از اتاق های دوبلکس و سوییت های زیبای ان، به تجربه جدیدی دست می یابید. این هتل در فاصله کمی از مرکز تجاری و مناطق گردشگری اصفهان قرار دارد و دارای کافی شاپ، چایخانه سنتی، استخر شنا، جکوزی و سالن ژیمناستیک است. غذاهای خوشمزه رستوران این هتل فقط فصلی نیستند و انواع انها در هر موقعی از سال سرو می شوند.
هتل عباسی در مجموع دارای 225 اتاق و 23 سوییت است. اتاق ها و سوییت ها را به سبک دوره قاجاریه و صفویه طراحی کرده اند. در همه اتاق ها، ماهواره، یخچال فریزر، و سرویس اینترنت وایرلس موجود است.


- هتل بزرگ فردوسی تهران

هتل فردوسی دارای شش طبقه و 220 اتاق، سوییت و سوییت های سلطنتی است. در رستوران معروف این هتل، انواع غذاهای ایرنی و بین المللی سرو می شود. چند سالن معاصر کنفرانس، استخر شنا، وای فای، سونا و جکوزی از سایر تسهیلات این هتل زیبا هستند. هتل بزرگ فردوسی، بزرگترین هتل تهران است.


برچسب ها :