امروز : شنبه, 27 مرداد 1397
 روش های مدرن مرتب شدن دامادها
3/50 امتیاز از 1 رای
 زیبایی و سلامت  |     |   139

 روش های مدرن مرتب شدن دامادها

:همه ما می دانیم که وقت، پول و انرژی گذاشتن یک عروس برای بهتربن شدن در روز عروسی یک امر عادی است. در مورد دامادها چطور؟ اخبار اخیر نشان داده که دامادها حتی بیشتر از عروس ها برای بهترین بودن در این روز وقت می گذارند! اینجا شش ایده برای مرتب بودن داماد ها فهرست شده است.
سفید کردن دندان ها
دندان های سفید و مرواریدی یکی از مهمترین جزییات در عکس های عروسی است. به علاوه، دندان های سفید شما را خیلی جوانتر نشان می دهد. خدمات سفید کردن دندان ها به صورت گسترده در دندانپزشکی ها، سالن های زیبایی و حتی به وسیله خودتان با مواد مخصوص امکان پذیر است. برای نتیجه بهتر، خوب است که با یک دکتر دندانپزشک مشورت کنید.

صورت

دیگر ماسک های صورت فقط مخصوص زنان نیست و چیزی است که مردها هم باید استفاده کنند. بنابر یک امار، مراکز پوست و زیبایی این روزها شلوغتر شده و 30 درصد افزایش مشتری و 7.5 درصد هم افزایش رزرو داشته اند. برای دامادها که خودشان را برای روز عروسی اماده می کنند هم هست.هیچ کس منکر این نیست که داشتن پوستی شاداب یکی از ملزومات روز عروسی است.

 روش های مدرن مرتب شدن دامادها

یک مدل جدید

اگر بودجه تان اجازه می دهد، کاشت مو برای کسانی که کمی تاس هستند اعتماد بنفس فوق العاده ای به همراه می اورد و می تواند تفاوتی را در چهره و احساس داماد در روز عروسی اش به وجود اورد. ندیم عودین خان، صاحب کلینیک کاشت موی هالی می گوید: «این کار نه تنها یک سرمایه گذاری بزرگ است، بلکه خاطرات و عکس ها هم عالی می شوند و موهای جدید هم برخلاف چیزهای دیگر بعد از روز عروسی به مدت خیلی طولانی باقی می ماند.

 روش های مدرن مرتب شدن دامادها

مرتب کردن ریش ها

این روزها، ریش دوباره مد شده است، اما ریش های به هم ریخته ونامرتب سن را بالا می برد. دیدن یک ارایشگر و مرتب کردن و اصلاح ریش ها می تواند تغییر زیادی در فرد ایجاد کند. می توانید موهای بینی و گوش تان را هم اصلاح کنید. باید کمی دل به دریا بزنید.

 روش های مدرن مرتب شدن دامادها

مانیکور

این قضیه که دستان عروس و داماد در عکس ها هست و از انها، با ان حلقه های زیبا عکس گرفته می شود، امری اجتناب ناپذیر است. دستان مردها مانند زنان ظریف نیست و از دستان شان مانند زن ها مراقبت نمی کنند. خوب است که به یک سالن بروید و دستان تان را با کمی مراقبت و مانیکور زیبا کنید تا دستان جفت تان در روز عروسی به زیباترین حالت ممکن برسد و احساس خجالت نکنید. به علاوه، اقادامادها می توانند از یک لاک بی رنگ برای زیبایی ناخن های شان استفاده کنند.

 روش های مدرن مرتب شدن دامادها

برنزه کردن

برنزه کردن در میان عروس ها معمول تر است و باعث می شود که در عکس ها، داماد ها در کنار عروس شان رنگ پریده به نظر برسند. یک اسپری برنزه کننده،2-3 روز قبل از عروسی یا استفاده از کرم های برنزه کننده تدریجی به طور روزانه، از یک هفته قبلف پوست تان را طلایی درخشان می کند. اگر این کار برای تان مقدور نیست به عکاس تان بگویید که رنگ پوست تان را با کمی ادیت تغییر بدهد.

 روش های مدرن مرتب شدن دامادها

نسرین میرعربشاهی


برچسب ها :