امروز : چهارشنبه, 24 مرداد 1397
 دوچرخه الکتریکی SPA؛ کامل و گران
4/00 امتیاز از 2 رای
 خواندنی ها  |     |   151

در سال 2014 الکساندرو کامورالی و جولیانتو ایمپرسیا تصمیم گرفتند SPA را از مرگ بازگردانند. هدف از احیا این شرکت تولید وسایل نقلیه هیبریدی و الکتریکی بود و اولین محصول این شرکت بایسیکلتو نام گرفت. این محصول یک دوچرخه الکتریکی با ظاهری زیبا و قیمتی بالاست. مانند دوچرخه های عملکردی امروزی، در ساخت بدنه بایسیکلتو نیز از فیبر کربن استفاده شده است. وزن کل این دوچرخه 24 کیلوگرم است. یک موتور الکتریکی 500 واتی قدرت این دوچرخه را تامین می کند.

این موتور می تواند به تنهایی و یا به عنوان منبع کمکی هنگام پدال زدن استفاده شود. این دوچرخه می تواند با حداکثر سرعت 45 کیلومتر در ساعت حرکت کند.
اگر بخواهید بدون پدال زدن از این دوچرخه استفاده کنید، این دوچرخه 50 کیلومتر شما را جا به جا خواهد کرد و اگر از موتور ان به عنوان منبع کمکی استفاده کنید و خودتان قسمتی از کار را انجام دهید می توانید 120 کیلومتر با ان حرکت کنید.

برای شارژ کامل موتور این دوچرخه به 5 ساعت زمان نیاز است که به نظر کمی زیاد است. این دوچرخه بین 8 تا 10 هزار دلار قیمت دارد. با این هزینه شما صاحب یک دوچرخه الکتریکی از جنس فیبر کربن با چرخ های 26 اینچی و چراغ های زیبای ال ای دی خواهید شد. اگر در یک مکان شلوغ زندگی می کنید استفاده از این دوچرخه می تواند برای شما بسیار کارامد باشد.

مترجم: احسان دوستی


برچسب ها :