امروز : چهارشنبه, 24 مرداد 1397
 حراج یک فِراری FXX با امضای مایکل شوماخر
4/00 امتیاز از 2 رای
 خواندنی ها  |     |   126

حالا لطفاً برای چند ثانیه FXX K را فراموش کنید و با عمق جان نگاهی به این اسب بی افسار بیندازید! FXX یا همان نسخه مخصوص پیست «اِنزو» با پیشرانه تقویت شده V12 و نعره های وحشیانه سامانه اگزوزش به معنی واقعی کلمه یک هیولاست و حتی در طراحی ظاهری و داخل اتاق نیز خوی وحشی اش به وضوح حس می شود.

پدال نوشت: مثل باقی مدل های XX نمی توانید با ان همه جا رانندگی کنید یا هر جا که دوست داشتید نگهش دارید چون پس از تولید توسط کمپانی در گاراژهای مخصوص به شدت محافظت می شوند و تنها در روزها و پیست های مورد تأیید می توانید از راندنش لذت ببرید (البته گهگاه تصاویری از این خودروها داخل شهر نیز دیده شده است.)

پس اگر خواستید یک هیولای شخصی مخصوص پیست داشته باشید و FXX K برای تان خیلی گران بود، می توانید به مدل قبلی فکر کنید، چون قرار است درتاریخ بیست وششم همین ماه ساعت 6 بعدازظهر یک دستگاه ان در حراجی Auctionata واقع در برلین با قیمت اولیه 1 میلیون یورو (1,117,250 دلار) زیر چکش برود. البته زیاد هم دل تان را خوش نکنید! ازانجا که خودروی مورد بحث اخرین دستگاه ساخته شده برای مشتریان (شماره 29) است و امضای شخص مایکل شوماخر (Michael Schumacher) روی بخش جلویی ان بالاتر از «رامپانته کاوالو» مشکی رنگ دیده می شود بعید نیست درنهایت قیمتش به 3 میلیون دلار یا بیشتر برسد.

بد نیست بدانید ایده توسعه اِنزو و تولد FXX، زمانی رنگ واقعیت گرفت که شوماخر مشاور مدیران رده بالای اسب سلطنتی بود. در اخر هم یکی از مجموع 30 دستگاهِ تولیدشده (شماره 30) با رنگ تمام مشکی به عنوان هدیه تقدیم وی شد.


برچسب ها :