امروز : چهارشنبه, 24 مرداد 1397
 نگاهی کوتاه به نمایشگاه اتومبیل شیکاگو 2015
4/50 امتیاز از 3 رای
 خواندنی ها  |     |   130

مدل مفهومی جدید NISMO در نمایشگاه شیکاگو رونمایی شد. شرکت نیسان براساس قولی که به هواداران خود داده بود اقدام به رونمایی و معرفی خودرو مفهومی رودستر 370Z NISMO در نمایشگاه شیکاگو 2015 کرد.

در این هفته اکیورا نسخه به روز شده خودرو کراس اوور کوچک RDX را در شیکاگو رونمایی کرد. این خودرو با تغییراتی در چراغ های جلو وعقب و همچنین افزایش ایمنی و تقویت موتور خودرودر نمایشگاه شیکاگو 2015 حضور دارد. این خودرو مجهز به موتور 6 سیلندر با قدرت 279 اسب بخار است.

هیوندایی Veloster با موتور مجهز به توربوشارژ و ظاهری که می بینید انتخاب خوبی برای علاقه مندان خودروهای این شرکت است. این نسخه رالی از ولوستر تحت مدل 2016 در نمایشگاه امسال شیکاگو حضور دارد.

مزدا در حال برداشتن گام های کوتاهی برای خدمات پس از فروش و تجهیزات و همچنین بهبود مدل جدید 2016 خودرو MX-5 است. از این تغییرات می توان به بهبود سیستم ترمز و کاهش وزن این خودروها اشاره کرد.

اگر مدل های مفهومی سول استر و ترک استر کیا را که در سال های گذشته معرفی شدند را به خاطر داشته باشید، امسال این شرکت خودرو ساز کره ای یک نوع جدید از این خودروها با نام تریل استر E-AWD را به نمایشگاه شیکاگو اورده است.

مترجم: اسماعیل عابدینی


برچسب ها :