امروز : ﺳﻪشنبه, 23 مرداد 1397
 جهش پورشه کاین با تیونینگ تک ارت
4/50 امتیاز از 3 رای
 خواندنی ها  |     |   137

موتور توربوی استاندارد دارای شتاب صفر تا ۱۰۰ برابر ۴/۵ ثانیه بوده و حداکثر سرعتش ۲۷۹ کیلومتر بر ساعت است. حالا تصور کنید که افزایش ۱۸۰ اسب بخاری و ۱۷۰ نیوتن متری در خروجی موتور، چه تأثیری بر عملکرد خواهد گذاشت. با استفاده از کیت پیشرانه TA058/T2 تک ارت، کاین توربوی شما می تواند تنها در ۳/۹ ثانیه سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را ثبت کند و به سرعتی بالاتر از ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد؛ یعنی عملکردی در حد یک بنتلی بنتِیگا.

میزان قدرت در دسترس در دو سطح تنظیم می شود. اولین سطح در هنگام رانندگی نرمال، قدرتی برابر ۶۴۰ اسب بخار در اختیار قرار می دهد و این در حالی است که با فشردن دکمه «Sport» می توانید از حداکثر ۷۰۰ اسب بخار ممکن استفاده کنید.

نکته قابل توجه دیگر در این خودروی تیونینگ، شتاب ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت تنها در مدت ۱۳/۸ ثانیه است؛ چیزی که کاملاً باب میل کسانی است که می خواهند در یک مسابقه درگ شرکت کنند. ضمناً زمان رسیدن به سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت تنها ۹/۱ ثانیه است.

به گزارش پدال و به نقل از تک ارت، با وجود افزایش سطح قدرت، میزان مصرف سوخت و تولید الودگی تنها به میزان اندکی افزایش یافته اند؛ یعنی کمتر از یک درصد افزایش در مصرف سوخت و ۰/۸ درصد الودگی بیشتر دی اکسید کربن. بنابراین، کلمه «اندک» که در اینجا به کار رفته، به نظر درست و مناسب می اید.

اما تیونینگ تک ارت برای کاین به اینجا ختم نمی شود و این کیت پیشرانه برای کاین هایی با پوشش بدنه «مگنوم» نیز در دسترس قرار می گیرد. همان طور که می دانید «تک ارت مگنوم» یکی از تهاجمی ترین و عضلانی ترین طراحی هایی است که مالکان پورشه کاین می توانند برای سفارشی سازی شاسی بلند خود استفاده کنند. از انجا که این تیونینگ اواخر سال جاری میلادی اماده خواهد شد، تا ارایه ان، زمان زیادی فاصله نداریم.


برچسب ها :