امروز : پنجشنبه, 28 تیر 1397
 روس ها سدان لادا را به بازار می فرستند
3/50 امتیاز از 1 رای
 خواندنی ها  |     |   127

با برچسب قیمتی بین ۷ تا ۹ هزار دلار، وستا به رقیبی برای هیوندای سولاریس و کیا ریو بدل خواهد شد تا اگر توانست ان دو را از جایگاه دومین و سومین خودروی پرفروش روسیه به زیر بکشد.

پدال نوشت: پلتفرم LADA B / C که حاصل همکاری مهندسان افتاواز و متخصصانی از رنو و نیسان است، شده تکیه گاه لادا وستا. قلب تپنده وستا موتوری 1/6 لیتری با توانایی ایجاد ۱۰۶ اسب بخار است که جعبه دنده ای دستی و پنج سرعتِ همراهی اش می کند. همین موتور اگر که به جای ۱۶ سوپاپ با ۸ تا حاضر شود تنها ۸۷ اسب در اسطبل خواهد داشت به علاوه موتور ۱/۶ لیتری نیسان را داریم که با کمال تواضع معادل ۱۱۴ اسب تنومند قدرت دارد.

اگر متری پیدا کنید و با ان به اندازه گیری خودرو مشغول شوید روی به روی خود این ارقام را خواهید دید: طول ۴۴۱، عرض ۱۷۶ و ارتفاع ۱۴۹ سانتی متر. حدود ۶۰ درصد از قطعات مورد نیاز از جمله موتورها، سیستم های تعلیق، اجزا شاسی و برخی از قطعات بزرگ همه و همه در شهر تولیایی تولید می شوند.

بو اینگه اندرسون، مدیریت افتاواز گفته است که ۷۱ درصد از وستاهای تولید برای بازار داخلی است و کمپانی توجه ویژه ای به بازار روسیه دارد. علاقه مندان، روز ۲۵ نوامبر منتظر افتاواز لادا وستا باشید.


برچسب ها :