امروز : دوشنبه, 25 تیر 1397
 این استخرهای خانگی چشمگیر و زیبا
3/50 امتیاز از 1 رای
 دکوراسیون  |     |   149

این استخر خانگی بی نظیر، دارای طراحی سنتی و زیبایی بوده که در حیاطی سر پوشیده قرار گرفته است. سقف بالای استخر، ویترینی زیبا برای نشان دادن ستاره ها بوده و استراحت کردن در انجا و تماشای ستارگان یا اسمانی زیبا، لذتی فوق العاده به همراه دارد.

این استخر قسمتی از یک اقامتگاه امروزی است. اطراف ان یک سالن است که با تراس پوشیده می شود. سقف ان کاملا شیشه ای بوده و این بدان معناست که اسمان و شاخ و برگ درختان بالای ساختمان کاملا نمایان هستند. این اتفاق باعث می شود شنا کردن در ان از هر انچه تصورش کنید، بهتر باشد.

اینجا یک اقامتگاه امرزی دیگر را می بینید که دارای استخر خانگی است. اما این بار استخری که مشاهده می کنید پوشیده شده از یک سالن بزرگ نیست. در سمتی از ان پنجره های بلند قرار داشته و در سمتی دیگر پله ها و دیگر اتاق ها را ملاحظه می کنید. سقف اینجا نیز نمایان کننده اسمان است.

این استخر خانگی، به زیبایی اقامتگاه مدرن افزوده است. این استخر دارای دیوارهایی در سه طرف، و پنجره های بلند در سمت دیگر است. سقف اینجا صاف است و به بلندی دیگر طراحی ها که در عکس های قبل به انها اشاره کرده ایم، نیست. اما این جزییات با حالت چوبی سقف ظاهری خاص و چشمگیر به استخر داده است.

این عکس نمایانگر یک استخر خصوصی خانگی دیگر است. سقفی بلند، همراه با سه لوستر مدل شمعدانی بزرگ و زیبا، پنجره های منحنی و جزییات بی نظیر و خیره کننده ای داشته است. در دو سمت استخر شاهد صندلی های بزرگ و زیبایی هستیم که استراحتگاهی ظریف و زیبا را برای ما درست کرده است.

این استخر خصوصی و سفارشی شده، یکی از بزرگترین استخرها است. این استخر ساده اما شیک بوده و جزییات بسیار زیادی دارد که اینجا را مدرن و خاص کرده است. در سمتی از استخر محل استراحت، تلویزیون، و صندلی های راحتی می بینیم.

این استخر کمی کوچک اما بسیار زیبا است. این استخر خصوصی است و در خانه ای مدرن و در وسط طبیعت ساخته شده است. برای همین هم ساخت پنجره های بلند یک «باید» بوده تا بتوان از منظره و چشم انداز طبیعت و درختان لذت برد.

این استخر حیرت انگیز در مرکز اقامتگاه قرار گرفته است. محدوده استخر با پله ای اتاق نشیمن و راهرو را به هم متصل می کند، شیشه ای بوده و استخر را خاص و منحصر بفرد کرده است. این اتاق نشیمن به محلی ختم می شود که میهمانان بتوانند دقیقا روی استخر بایستند.

استخر شیک زیبا اگر چه کمی کوچک است اما ظاهری بسیار زیبا دارد. زمین، دیوارها، و سقف سفید، زمینه رنگی ارامی ساخته و نور زیادی جذب این استخر می شود. همچنین می توانید اسمان را از اینجا نظاره کنید. گل و گیاهان طبیعی و تازه از جزییات مثال زدنی این استخر است.

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :